هیچ محصول به در سبد خرید موجود نیست

 

شرایط تعویض کالا

ازآنجائیکه حفظ رضایت مندی و فراهم آوردن شرایط مطلوب و آسان جهت خرید برای کاربران از اولویت‌های پیکوبازار است، امکان تعویض کالای خریداری شده توسط مشتریان با توجه به شرایطی عمومی ارجاع کالا در پیکوبازار فراهم آمده است.

خریداران محترم می‌توانند کالای خریداری شده را در صورت باز نکردن پوشش دور بسته بندی خود محصول (در صورت وجود) تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا با انجام مراحل بازگشت کالا تعویض نمایند.

مغایرت در کالای خریداری شده

در صورتی که پس از دریافت محصول هر گونه مغایرتی میان کالای دریافت شده و سفارش ثبت شده در سایت، اعم از رنگ، مقدار، مشخصات فنی و… مشاهده نمودید. می توانید با قسمت پشتیبانی پیکوبازار تماس گرفته تا پس از بررسی، مشکل ظرف حداکثر ۷۲ ساعت کاری حل شود.

 

وجود مشکل فنی

در صورت وجود مشکلات فنی بعد از اعلام مشکل به قسمت پشتیبانی، اشکال موجود بررسی، برطرف یا کالا تعویض می‌گردد. لازم به ذکر است که تا ۷ روز پس از خریداری کالا از پیکوبازار، تمامی کالاهای خریداری شده تحت گارانتی پیکو بوده و ما متعهد به حل مشکلات احتمالی خواهیم بود.

 

آسیب‌های ناشی از حمل و نقل

هرگونه خسارت یا بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل بر عهده پیکوبازار می باشد.

در صورت مخدوش بودن یا آسیب دیدگی فیزیکی کالا از تحویل آن خودداری فرمایید و مشکل را بلافاصله با کارشناسان پیکوبازار در میان بگذارید، تا در کوتاهترین زمان ممکن پس از عودت کالا، خرید شما دوباره ارسال گردد .

 

انصراف از خرید

پیکوبازار این امکان را برای شما فراهم می کند که اگر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید کالا را بازگردانده و وجه آن را دریافت نمایید.

جهت انصراف از خرید می بایست کالا را بدون اینکه پلمپ آن باز شود به انضمام فاکتور به پیکوبازار ارسال نمایید، تا بعد از تایید شرایط بازگردانی توسط کارشناسان پیکوبازار حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حسابتان واریز گردد.

 

در این شرایط هزینه ارسال کالا و همچنین مسئولیت سلامت کالا تا زمانی که کالا در پیکوبازار وصول شود به عهده خریدار است .

پیکوبازار افتخار دارد با ایجاد بستری امن در جهت سرویس و خدمات پس از فروش و رعایت حقوق مشتری خریدی مطمئن و آسان را برای همه هم میهنان عزیزمان فراهم آورد.