هیچ محصول به در سبد خرید موجود نیست

کمی بیشتر درباره ما بدانید

در دی ماه سال ۱۳۹۳ ایده ساخت قاب‌های دکوری منجر به ورود شرکت فتوفیلم که فعالیت آن در زمینه ارائه خدمات میکس و مونتاژ بود به صنعت محصولات دکوری شد اما این ایده کوچک که نتیجه آن ساخت قاب‌های عکس توسط یک دستگاه برش لیزر بود به زودی پایه تحول بزرگی در صنعت تولید محصولاد دکوری در ایران شد.

طرح کلبه که قابلیت اجرا با دستگاه برش لیزری را دارا بود به عنوان اولین محصول کاملا دکوری بصورت تصادفی شاکله سبد محصول برندی را تشکیل داد که در مدت کوتاهی توانسته بود نام زیبای پیکو را نیز برای خود انتخاب کند. این محصول موجود در بازار، پس از اعمال برخی اصلاحات تغییرات زیاد در طرح و تغییر نوع چوب با کیفیت بالا “باز طراحی” و سپس اجرا شد. استقبال شگفت انگیز از این محصول در بازار اولین گام ایجاد این تفکر عمیق در مدیران پیکو شد تا برای جهانی شدن این محصول کمر همت ببندند و این نقطه آغازی شد برای توسعه برند محصولات دکوری پیکو.

پیکو با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان خرید محصولات تولیدی خود، خط تولید و خرید تجهیزات پیشرفته را به مرور زمان افزایش داد تا جایی که کارخانه تولید این محصولات را یکسال پس از شروع فعالیت در ابتدای سال ۱۳۹۵ افتتاح کرد. با تنوع محصولات دکوری چوبی و با استخدام ده ها نفر تولیدات خود را بصورت چشمگیری افزایش داد تا آنجایی که در نیمه اول همان سال بیش از سی انبار و مرکز پخش در سراسر ایران تحت نظارت مستقیم پیکو ایجاد شد و مسئولیت پخش محصولات پیکو را به مناطق مختلف ایران بعهده گرفت.

علاوه بر بازار داخل کشور توجه شرکتها و بازرگانان نسبت به محصولات پیکو که پتانسیل بالایی برای صادرات داشت نیز جلب شد طوری که بیش از نیمی از محصولات تولیدی پیکو به مرور به کشورهایی نظیر ترکیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان و عراق صادر شد.

کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی که امروز در حال همکاری با پیکو هستند عبارتند از:

  • کارخانه تندیس و مجسمه پیکو
  • کارخانه شمع سازی دکوری پیکو
  • کارگاه‌های بزرگ تولید اکسسوری های دست ساز نمدی
  • کارخانه تولیدات و سازه های پی وی سی
  • کارخانه تولید آباژور و روشنایی های دکوری

استقبال از محصولات پیکو همچنین باعث شد تا ما قشر بزرگی از هموطنان که علاقمند به خرید در فضای مجازی هستند را نادیده نگیریم و در اواسط سال ۱۳۹۵ ایده اولیه راه‌اندازی یک وب‌سایت تخصصی فروش محصولات پیکو شکل گرفته و به سرعت نیز پیاده‌سازی شد. پیکوبازار به عنوان فروشگاه اینترنتی محصولات برند پیکو در اولین فرصت طراحی و راه‌اندازی شد تا تلاش پیکو برای خدمت‌رسانی به همه اقشار و سلایق ثمره بیشتری داشته باشد.

پیکو در پاییز سال ۱۳۹۵ تنوع محصولات خود را در زمینه محصولات دکوری تا حدی افزایش داد که ایجاد فروشگاه های زنجیره ای محصولات تولیدی خود با برند پیکو را در دستور کار قرار داد و این فروشگاها در سراسر ایران و حتی خارج از کشور هم اکنون در حال افتتاح هستند.

photo_2016-10-01_08-25-31
photo_2016-10-07_13-34-46
pico-kargah